Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 érvényesítés loaderrel?

Windows 7 érvényesítés loaderrel?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a win7 ultimate sp1 64bites verzióját,loaderrel akarom érvényesíteni de nem találom a microsoft ezen oldalát. Valaki tudna segíteni? Esetleg linket adni?


Köszönöm!


2011. szept. 3. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

A cracket a Microsoft oldalán kerested? Azért te sem álltál kétszer sorba észért...


Google első találat Windows 7 Loaderre.


Amúgy szedj lecitintablettát, sokat segít.

2011. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elolvasta amit írtam ?

Loadert használnák,de ahhoz is kell a microsoft oldalára felmenni,ott kellene az érvényesítés ikonra kattintani... Ha már csináltad akkor tudnod kéne...

2011. szept. 3. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Ha beírtad volna googlebe amit írtam, és leszedted volna a loadert, akkor láttad volna, hogy az égadta világon semmit nem kell csinálni a MS oldalával.


A validation tool meg nem loader, bár ezek után a jóisten a megmondhatója, hogy a kérdező mire gondol, mert szerintem azt se tudja mit akar.

2011. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tegnap 20:29


Nos,tényleg igazad van,"már" nem kell a microsoft oldalán semmit csinálni. Van loader progim ,nem kell leszedni,csak nem telepítek hetente hogy annyira képben legyek ebben a témában. kb 1 éve crakkeltem utoljára,akkor még sajnos fel kellett lépni a ms oldalra és ott aktiválni. Persze addig amíg kerestem az oldalt,és ide írogattam,észre sem vettem hogy már sikerült az aktiválás.

Köszönöm a válaszokat utólag is!

2011. szept. 4. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!