Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem rég töltöttem le a Vegas...

-Alucard- kérdése:

Nem rég töltöttem le a Vegas Movie Studiot és nem tudom hogy hogyan kell benne elmenteni filmeket illetve videókat és van hozzá magyarítás? Ugyan is mert tök angol az egész.

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Renderelés /A sony vegasos movie avi-vá varázsolása :) /: alatt láthatod,hogy kell elmenteni.

Régen nekem is volt Sony Vegasom(7-es),de már nincs fenn gépen,szóval csak így tudtam segíteni ha nem gond !

2011. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tudtommal nincs magyarítás,én se tudtam angolul,csak németül,de egy idő után megszokod és tudni fogod használni!
2011. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen kedves vagy hogy belinkeltél nekem egy ilyen használati utasítást így már nagyjából tudni fogom mi micsoda:))))))) Megy a pont barátom:))))
2011. szept. 5. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen,így utólag is. :)
2011. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!