Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csináljam meg az MSN-em?

Hogyan csináljam meg az MSN-em?

Figyelt kérdés
Letöröltem az msn mappáját a programfiles-ból,és felakarok tenni egy másikat.De nem tudom feltenni mert kiirja hogy felvan már telepitve minden alkalmazás..Kérlek titeket segitsetek..
2011. szept. 4. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

start menü -> Beállítások -> Vezérlőpult -> programok telepítése és eltávolítása


Valószínűleg működni fog. Ha mégsem akkor az kínos, kell egy registry cleaner, de az egy külön történet.

2011. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott sincs fent,letöröltem ott is...
2011. szept. 4. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Az kínos... egyben fura is, de az msn-nél nem lepődök meg semmin. Próbálj meg letölteni egy újabb verziót hátha az felmegy. Illetve registry clean, de az egy külön kérdés.


Ha nagyon sürgős online is bejelentkezhetsz pl. www.meebo.com


(gondolom ez utóbbi nem nagyon vigasztal)

2011. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
velem is pont ugyanez történt, azóta leszoktam az msnről, de azért megköszönném ha valaki segítene megoldani a problémát
2011. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Windows Install Clean up progit letöltitek, majd felrakjátok. Ezután kikeresitek az összes msn-hez kapcsolódó bejegyzést és törlitek! Ezután már sikerülni fog újra feltelepíteni az msn-t.
2011. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösziii!Kösszi nagyon!
2011. szept. 4. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerült ezek szerint? :D régebben én is sokat küszködtem vele :D
2011. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen sikerült..:D Köszi:D
2011. szept. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!