Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami Vistán...

Van olyan program ami Vistán fut de Windows 7 en nem?

Figyelt kérdés

Programok neveit is szeretném ha leirnátok.

Azt is leirhatjátok ha Vista még mindég jobban tetszik (pont emiatt netán) mint uj windows. Én még nem tapasztaltam csak forditva. Igazából alap érdekelne, ha pl emulátoral megy valami csak akor azt tüntesétek fel (Vista emulátor :D Van?:)).


2011. szept. 5. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
"...Mert olyan nincs, hogy valami Vistán fut, és Windows 7-en nem futna."
2011. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs? ez a kérdés mert rengetegen azt mondják win 7 en semmi nem megy mármint valami amit szeretnének. persze forditva is látam de hát ez a különödebb kérdés hogy mért ne lene viszafelé kombatibilitás


amugy arol mit tudtok régen olvastam több helyen hogy win 7 ultimateben belesz épitve egy viruális xp, de én sehol se látom ez akor nem is igaz? vagyis azt irták hogy win7 ultimate val egy xp licencet is kapunk, de nemm csak licencet hanem hogy elet majd inditani is. nemtudom ezt hogy gonolták.

vagy keverték a windows 8 al? vagy én keverem de a 8 melé mért adnának xp t?:D

Tudtok valamit ezekröl?

2011. szept. 5. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt külön le kell tölteni: [link]
2011. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!