Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3D Studio Max 2012 Nevű...

3D Studio Max 2012 Nevű program használatát hogyan tudnám gyorsan, és egyszerűen elsajátítani?

Figyelt kérdés
A 3D Studio Max 2012-es verzió alapjait hogy tudom megtanulni gyorsan és egyszerűen?
2011. szept. 8. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Még az alapok elsajátítása sem megy gyorsan, mivel a modellezés és animáció készítés nagyon összetett. Több éve foglalkozom modellezéssel és animáció készítéssel, mégsem ismerem teljesen a Studio Max-et (Én elég nehezen tudom elképzelni, hogy valaki minden lehetőséget teljesen ismer benne, és áradásul ki is használja azt).

Szóval, ha modellezéssel szeretnél foglalkozni, akkor keményen neki kell állni tanulni és gyakorolni, és talán pár hónap múlva már igen összetett highpoly modellekből készített scene-eket fogsz tudni készíteni. Pár év alatt pedig profi szinten el tudod sajátítani a használatát.

Nem mellékes, hogy a textúrázáshoz egy képszerkesztő alkalmazás (pl Photoshop) profi szintű ismerete is szükséges.

Vásárold meg a 3D Studio Max Bibliát! Az alapok elsajátításához elég, de többre nem nagyon.

Angol könyveket célszerű bújni, és Interneten található angol leírásokat olvasgatni.

Pl. a renderelő motorokról normális könyvek és leírások csak angol nyelven érhetők el.

Sok oktatóvideó is elérhető, de túlnyomó részük angolul, és a tutorialokból az alkalmazás használatáról átfogó ismereteket nem igazán lehet megszerezni, inkább teljesen speciális feladatok megoldására világítanak rá az oktatóvideók.

2011. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!