Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem fel linuxra...

Hogyan telepítsem fel linuxra az explorert?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a linuxra való explorert, de egy mappánnyi dolgot kaptam, amit nemtudok hovatenni.fogalmam sincs,hogy mit csináljak előbb. valaki segítsen légyszii.
2011. szept. 11. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez vicc?
2011. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem. nem érthet hozzá mindenki.
2011. szept. 11. 14:31
 3/17 anonim ***** válasza:
milyen linux? milyen disztróra való telepítőt töltöttél le? és miért nem jó a beépített fájlkezelője?
2011. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az IE-re gondol (a böngészőre).

De nem értem, ha linuxot használsz, miért azt a szart akarod felrakni? Illetve ha szart akarsz, miért nem windows-t használsz?

2011. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
azért mert vettem egy laptopot, az üzletben a srác azt mondta,hogy megcsinálja nekem,hogy egyből tudjam használni. erre ezt a szar linuxot tette rá. és csak holnapután fog ráérni a srác,aki megcsinálja nekem rá a win7-t.
2011. szept. 11. 14:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen segghülye vagy hozzá, inkább várd ki azt a 2 napot. Winfossal csak elboldogulsz majd valahogy.
2011. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem segghülye vagyok, csak éppen nem a fél életem a számítógép előtt telik el. Tudod van életem, nem úgy mint gondolom neked. mert általában azok értenek ennyire a gépekhez,akiknek nincs életük,nem foglalkozik velük a kutya se, a számítógép meg nem köpi le őket.
2011. szept. 11. 14:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy segghülye vagy, azt mondtam, hogy segghülye vagy EHHEZ. Érted mi a különbség?
2011. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Tudod van életem, nem úgy mint gondolom neked. mert általában azok értenek ennyire a gépekhez,akiknek nincs életük,nem foglalkozik velük a kutya se, a számítógép meg nem köpi le őket."


Szóval szerinted aki ért valamihez, mert ezt tanulja mondjuk az egyetemen, vagy ez a munkája, vagy egyszerűen csak érdekli, annak nincs élete?

Mekkora egy kib*szott idióta vagy te, édes istenem :D

2011. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy minek kell kommentelned a kérdésemhez, ha normálisan nem tudsz válaszolni. nem is bírtad volna ki, ha nem írod oda,hogy segghülye vagyok hozzá. Szóval megvagyok a kommented nélkül is.
2011. szept. 11. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!