Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudok adóbevalláshoz...

Hol tudok adóbevalláshoz nyomtatványt szerezni? A gépen nem indul a program, szóval muszáj lesz offline megcsinálnom.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2011. máj. 20. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:

le kell tölteni a kitöltőprogramot hozzá az APEH oldaláról.

ott megtalálsz minden leírást.


ha azonban nincs ügyfélkapu regisztrációd, akkor nem tudod online beadni.

2011. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt tudom, hogy működik, mert eddig úgy adtam le. De most valamiért nem megy a dolog, talán az oprendszert nem szereti, vagy a gépemmel van gond, nem tudom.

De meg lehet írni papíron is, nem? Régebben volt ilyen nagy csomag, amit küldtek, csak most nagyon nem ott vagyok,a hol az állandó lakhelyem, és még ha küldtek is, nem tudok érte elmenni.


Akkor sehol nem lehet ilyen papírt szerezni? Mit tudok tenni ilyenkor? :(

2011. máj. 20. 08:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs más lehetőség mint az apeh ügyfélszolgálatától kérni kell bevallás csomagot. Ha bemegy akkor vigy az igazolásait is és segitenek elkésziteni...
2011. máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor bemegyek az ügyfélszolgálatra.
2011. máj. 20. 08:40
 5/6 anonim válasza:
Nekem se működik. Nem tölti be a nyomtaványt. Én lehet, hogy a tavalyi nyomtatványt fogom beküldeni és valahová ráírom, hogy hibás programjuk.
2011. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pathy válasza:
Hasonló problémára megoldást jelentett, hogy nem azt a fájlt nyitottam meg amit ő kirakott az asztalra, hanem a program könyvtárából a abevjava.jar állományt.
2012. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!