Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom azt megnézni,...

Hogyan tudom azt megnézni, hogy melyik program használja a törölhetetlen könyvtárat?

Figyelt kérdés

Már az összes létező programban megnéztem, hogy nem-e abba a könyvtárba menti. Ráadásul abban a könyvtárban csak egy szoftverrel dolgoztam, és a szoftveren belül semmi nem utal arra, hogy bármi is azt a könyvtárat használná. A chkdsk /f parancssori paranccsal se megyek sokra, mert azt írja, hogy a lemezt valami lemezkezelő program használja, és ez is képtelenség, mert ezt is végig bogarásztam. Neten több fórumban olvastam, utánajártam, de semmivel nem jutottam előrébb. A lemezt formázni sem tudom, nem engedi.


Egyes egyedül abban szeretnék tanácsot kérni, hogy létezik-e valami kis segédprogram, amivel meg tudom-e nézni, hogy éppen mi mit használ a gépemen.


2011. szept. 12. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Linuxszal tuti tudod törölni, meg formázni is. Az nem fogja használni. :)
2011. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosaban kéne tudni

milyen windowsot használsz (bit, tipus,verzió)

mi enek a mappának a neve és a programnak ami használta

vírus irtot meg kém program irtot futathatsz

rendszer takaritot is futathatsz

rengeteg rendszermapa van és rendszerfájl amit a windows hasznal amugy

pontositanod kéne

iletve lehet csak jogosultságok nincsenek engedéjezve de ritka egy nem fontos programnál ez hogy nincs jogosultság engedélyezve adot mapához fájlhoz

2011. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amugy van valami profi feladatkezelo ami minden kis aproságot kilistáz

melyik program miket használ ahogy kérdezted most nemtudom nevét de majd rákeresek

lehet ilyen egyszerü a neve: task manager pro? nemtudom

2011. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a segítségeteket. Találtam egy Unlocker nevű kis segédprogramot, azon belül rá kell mutatni a kérdéses könyvtárra, és azonnal kiírja, melyik szoftver használja a törölhetetlen mappát.
2011. szept. 15. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!