Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vélemények Twitter-ről?

Vélemények Twitter-ről?

Figyelt kérdés
Meg sosem volt nekem és nem tudom milyen. Vén szatyor vagyok. Írjatok róla miert jó, sokmindenkinek van? Mire jó, miert érdemes használni?
2011. szept. 14. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

olyan mint egy internetes napló...akiket érdekel azok folyamatosan nyomonkövethetik életed azon szakaszát amit megosztassz a twitteren...


bár mostanában a facebook a "menő"...

ott csinálhatsz onlájn fotóalbumot is...amit az ismerőseid megnézhetnek,hozzászólhatnak...és te mindíg értesítést kapsz ha megnézték vagy hozzászóltak, vagy ha tetszik nekik...azonkívül olcsóbb mint telefonon elujságolni hogy "képzeljétek csajok, mi volt ma velem"


és kialakíthatsz magadnak egy kört (ők lesznek ott az ismerősei)

akiknek szintén te is látod hogy miket oszt meg....mi tetszik nekik...hol voltak nyaralni stb...

2011. szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy felmenj! Utána sosem tudod letörölni nyomtalanul, ha nem tetszene (főleg a facebookot!)! Persze azt írja, hogy igen, de ebből már több per is volt.

Amúgy olcsóbb, mint a mobil valóban, én mondjuk nem értem, miért jó az, ha kiröhögik a fotóimat a neten, vagy ha láthatják, hogy mit szerencsétlenkedek keresés közben...

2011. szept. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Valamelyik nap ránézek. FB eleg gazos, ez a Twitter Azert jobb, nem? Nincs annyi balhé. FB zavar a rossz híre miatt...
2011. szept. 15. 21:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon eltávolodtunk (földrajzilag) a barátaimmal egymástól és kéne vmi, ami nem a FB, ahol nyomon tudnánk követni egymás életét, szándékosan egymásnak "üzennénk", írnánk, képeket mutatnánk. Vagy csak, ha az egyikünk ráér felugrik a másik oldalára és elolvassa, megnézi, hogy "mi van vele". De úgy, hogy nem látja mindenki. FB-ban egyáltalán nem bízom és nem is közösségi portálra gondoltam.


EGy "program" kéne, ahol csak az látja a tevékenységem, akinek megadom pl. a címem v. egy kódot.. FB marad, de az teljesen más "posztot" tölt be, mint amit most én keresek. Blogot nem akarok írni, de valami hasonló kéne.. Milyen program jó ehhez?

2011. okt. 7. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
ezt a kereséses dolgot én nem értem. a facebookon azt látják, amit te megosztasz. továbbá be lehet állítani, hogy melyik adataidat ki láthassa. és mi értelme van annak, ha letörlöd magad? nem lesz semmi bajod, ha már nem használod és mégis regisztrált tag vagy. nekem ez a helyzet iwiw-nél. már nagyon rég nem használom, de azért még mindig megvan
2011. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Rossz téma. -_-
2011. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem ha olyat keresel amin nem láthatja akárki az írásaid, akkor ha tudsz minimális szinten angolul próbáld ki a livejournal.com-ot.

Ott beállíthatod, hogy csak a barátaid lássák az írásaid és képet is tölthetsz fel, a szöveg szerkesztője meg szerintem magas szintű (színek, betűtípusok stb. használta). Ezenkivül nem utolsó sorban nagyon jópofa, cuki, vicces, szép, elegáns design-ek közül válogathatsz az livejournal olaladra.

2011. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!