Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék ehhez hasonló...

Hogyan tudnék ehhez hasonló animációt készíteni?

2011. szept. 15. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
3d programmal
2011. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már az sem világos h mivel kell, akkor szerintem neki se állj... Nem rosszindulatból hanem komolyan.

Én sem vagyok vele nagyon tisztában, de pl az adobe after effects ismerem, de ahhoz is baromira kell érteni h tudd is használni és az még nem is animated graphics.

egyébként pl iClone, blender.

2011. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy csak évek alatt tudod elsajátítani olyan szinten egy 3D modellező és animáció készítő alkalmazás használatát, hogy ilyen animációt csinálj. Sőt egy alkalmazás használata szinte biztos, hogy nem is lesz elég.

Itt egy korábbi válaszom egy hasonló kérdésre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

Egyébként én a profi alkalmazások közül kezdő felhasználónak a 3D Studio Max-et tudom ajánlani. Mielőtt még azt kérdeznéd, hogy a professzionális 3D szoftvereknek létezik-e magyar nyelvű változata, elárulom, hogy nem. Középszintű angoltudás szükséges, ha profi szinten el akarsz sajátítani egy 3D alkalmazást.

Majd azt is látni fogod, hogy nem kevés művészi érzék, és műszaki ismeret is kellhet a komolyabb munkákhoz.

2011. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eléggé értek én az ilyenekhez amúgy ! :D köszi mindenkinek!
2011. szept. 16. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt most viccnek szántad? Remélem most csak ironizáltál! Megkérdezed teljesen általánosan, hogyan kell az általad linket animációhoz haszonlót készíteni, és úgy gondolod, hogy értesz a 3D modellezéshez és animáció készítéshez. Hát az biztos, hogy nagyon nem értesz hozzá, ha még azt sem tudod, milyen alkalmazáshoz nyúlj, és hogyan kezdj neki. A kérdésed önmagában rámutat a szaktudás hiányára.

Ha pedig annyira értesz a hozzá, akkor pedig RTFM. Abban sok hasznos dolog van az animáció készítésről.

2011. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

XD :D iClone-al ennél 1000x jobbat csinálsz.

És akinek a használata nehéz az.. érdekes.

nagyon egyszerű, és torrent oldalról letudod tölteni a pro verziót meg a plusz cuccokat :D

2016. máj. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!