Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felhasználó váltáskor "Számító...

Felhasználó váltáskor "Számítógép zárolásának feloldása" ablakkal jön fel, ezáltal nem lehet átjelentkezni, de miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Át szeretnék jelentkezni a felhasználóra a Win+L gombal de már ez az ablak ugrik fel. Korábban ez nem volt, a Start gombnál a kijelentkezés gombra abszolút nem reagál. Jelszavam nincs, és én magam vagyok a rendszergazda. Sajnos már kerestem rengeteget de nem engedélyezi sehogy az átjelentkezést, kijelentkezni semmiképp nem akarok. Itt egy kép, hogy mire is gondolok: [link] Egyébként a felhasználói ablakban a gyors átjelentkezést se engedi, ez is lehet hiba ezzel kapcsolatba? Aki tudna segíteni annak adok zöld kezet!Előre is köszi!
2011. szept. 17. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Van létrehozva másik felhasználó?

mert ha nincs mire akarsz átváltani?

amugy ezt egy biztonsági beálitás is letilthasa a gyors felhasználó váltás t

a felhasználói fiókok nál nézelödj és engedéjezd a gyors felhasználó váltást

bár nemtudom mihez kelhet, szerintem nem fog müködni amit akarsz, ha más felhasználóval akarsz futatni egy programot azt egy csoport kezelövel tudod beálitani hogy futatásnál kérdezen rá "ki futasa".

2011. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rakd vissza az gyors felhasználóváltást (Vezérlőpulban-felhasználók) Gondolom aNetware ügyfélszolgáltatások nincsenek telepítve? Mert akkor se műxik
2011. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam berakni a gyors felhasználóváltást, és mint írtam amikor elmentem következő ablak megnyitásánál ez elveszik. Egyébként egy másik felhasználóra szeretnék menni(pontosabban a testvérem, itt-ott a Steam-en kell, hogy töltsek mert rendkívül lassan tölt és a barátom folyton sürget, hogy töltse már le:D Természetesen jutalmazlak Titeket segítőkészségetekért.:-)
2011. szept. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!