Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World of Warcraft-ot hogy...

A World of Warcraft-ot hogy lehet ingyenesen játszani?

Figyelt kérdés
Anyukám egyik munkatársa azt mondta hogy ezzel bárki játszhat.Nem mondta hogy fizetős csak mondott egy szervert amin sok a magyar.Én viszont úgy tudom hogy a wow fizetős.Lehet hogy anyukám ismerőse tört szerveren játszik?A tört szerver és a rendes szerver közt mi a különbség?A tört szerver legális?
2011. szept. 17. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Legális:) sokminden nem legális mégis mindeki,csinálja:s

igen tört sok van

de van rengeteg free (ingyenes mmorpg)

4Story, Allods Online

ezekre azt szokták mondani olyan mint a wow

Everquest 2 nek is van free része ez is elégé hasonlit

persze mégis mások

wow tört szerverekböl rengeteg minden hiányzik leginkáb a törtënetek küldetések

sok baj is lehet velük

persze mégis rengetegen törteznek

én mév sose wowoztam csak:

Metin 2 (pár privát is)

Perfect World International

(a töbit csak kiprobáltam kicsit, jó sokat)

Perfect World International szerintem a leg igényésebb ingyenes mmorpg

repülni is lehet, naghon szép, nagyon öszetet, de egyszerüen is elehet leni vele

persze keleti játék ha ez valakinek baj vaghis onan származik de most már minden angol bene és amerikai szerverekken fut

2011. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A WoW ingyen játszható lvl20-ig és lehet hogy van olyan realm ahol sok magyar van fent.Szóval lehet hogy nem törtözik,de ha olyan "szervert" mond amin csak magyarok vannak többnyire példdul TAURI vagy REBORN akkor törtözik.


A tört és az eredeti szerver között sok különbség van.Lényegégében a játék a szerverről kapja az infót a küldetésekről,az ellenségről,tárgyakról,mikor mennyi XP-t kapjál,milyen tárgyak,eszközök,lények milyen erősséggel hol forduljanak elő..stb..stb


A tört szerveren ezeket megbuherálhatják és meg is buherálják hogy gyorsabban fejlődj,egyszerűbb legyen a küldetéseket teljesíteni,egyszerűbb legyen az ellennel végezni.Hamarabb hozzá juss magas szintű tárgyakhoz.De sokszor hiányoznak is küldetések,tárgyak,eszközök a játékból ha tört szerveren játszol.Valamint teljesítményben is van különbség.Eredetin soha nem laggol nálam a WoW és még soha egyszer sem dobott le..Egyszer ki próbáltam törtön,és minden fél órában le dobott és iszonyatosan laggolt az eredetihez képest.


Szóval a tört az eredetihez képest kb olyan mintha adidas helyett adidos-t veszel a kínai piacon.Hasonlít a márka jelzés,ugyan olyan szép de nincs olyan jó.


Tört szervert üzemeltetni és tört szerveren játszani illegális.

2011. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi.mindegy elleszek most várom a gw2-t
2011. szept. 17. 15:48
 4/7 anonim válasza:

Tört szerveren játszani 100% legális!

1:

Nyílt forráskódú emulátoron játszunk, itt szó nincs ilyesmiről. A kliensed - amennyiben letöltötted, és nem boltban vásároltad, bár ezt nem feltételezzük senkiről ;-) - ugyan lehet illegális, ám amíg csak te használod, és nem terjeszted, addig a magyar törvények szerint nem szegsz meg jogszabályt.


2:

Maga a wow kliens letölthető akár eredetiről is teljesen ingyen, szóval elvileg nincs benne semmi illegális.

2011. nov. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legális?

Mégis melyik magyar jogszabály szerint?


A tört szerverek más szóval privát szerverek üzemeltetése és használata nem legális a WoW esetében mivel a WoW nem szabadon felhasználható szoftver.Az emulétor lehet de a WoW nem.


Ha letöltesz egy nyíltforrású PlayStation1 emulátort az szabadon legálisan felhasználható,de ettől még nem lesz legális másolt PS1 játékokkal játszani rajta.

2011. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pj0tr ***** válasza:

Kedves #4. Remélem nem ügyvéd vagy, mert nagy b@romságokat mondasz. Amit írtál az csak a filmekre és a zenékre vonatkozik, szoftverekre NEM.

Azonban mivel a filmeket is a nagyjából torrentről szeded, így azt egyből tölti is fel a kliens szóval megosztó is vagy...

- Ingyenesen a teljes tartalmat nem lehet játszani.

- Lehet, hogy törtön játszik.

- A legnagyobb különbség az, hogy a törtös adminok minden erőfeszítése ellenére szar a tört... Bugos nincs meg a teljes tartalom, bármikor elbuksz mindent.

- A tört szerver nem legális. Lehet, hogy az emulátor az, de az adatok, amik alapján fut az is a blizzard tulajdona.

2011. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vidák andris válasza:

hello tudnátok nekem küldeni egy letöltő linket ahonnan letölthetem a wow-ot ahool minden ingyenes a felhasználó a játék minden már egyszer letöltöttem a wow wrath of the lichkinget de a telepítés 42 százaléknál le áll:///

ha tudtok küldeni azt nagyon meg köszönném előre is köszi

2012. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!