Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-n hol lehet megkere...

Windows XP-n hol lehet megkeresni azoknak a programoknak a (módosítható) listáját amik bekapcsoláskor automatikusan indulnak?

Figyelt kérdés

pl: vírusírtók, daemon tools stb.

tudom hogy ha nem akarom hogy egy program rögtön induljon akkor általában a beállításai közt ki lehet kapcsolni ezt a lehetőséget vagy egyszerűen letörölni, de azért kíváncsi vagyok hogy létezik-e erről konkrét lista is, mert elvileg a legtöbb vírus ilyen módon aktiválódik


2011. szept. 17. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
URSoft.Your.Uninstaller.PRO.v7.3.2011.02 Ebben is van pl. olyan hogy indításkezelő ahol mutat pár futó programot amiket be lehet állítani hogy induljanak vagy ne, ezen kívül sajna passzolom :-/
2011. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ccleaner ezért van ott az automatikusan induló programokat tudod kezelni

meg sok más egyéb van

windowsban msconfig al lehet megnézni de ott törölni nemtudod csak kikapcsolni

registry tudo törölni is

ezért vanak segéd programok hozá ugy könyeb

valamelyuk programban részletesen minden apródolgot kitudsz löni

meg ott van még a windows szolgáltatások kezelöje aban is lehet nézelödni de ot a legtöb fontos windowsos vacak.

2011. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
C Cleaner.
2011. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Start-Futtatás-oda: msconfig-> tádá
2011. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget meg is lesem ezeket a progikat :)
2011. szept. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!