Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűnt a jobb alsó sarokból a...

Eltűnt a jobb alsó sarokból a hangerőszabályzó?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám visszaállítani? Egyáltalán miért tűnt el?
2011. szept. 18. 10:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Amúgy hang van? Csak az ikon tűnt el a tárcáról?
2011. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Most néztem egy XP-s gépet és a következőket csináld!

Tálca jobb egér-fűl,,tulajdonságok,,nem aktív ikonok mellett testreszabás,,kikeresed a "hangerő",,viselkedés alatt a hangerő mellett "sosem látszik"-ra rá kattintasz és mindig látszik-ra rá állítod

2011. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem jó :S Nem tudom, mi lehet a probléma. Próbáltam mindenhogy, újraindítottam és semmi eredmény... Hang egyébként van, annyi hogy ha pl sajátgépben mászkálok a mappákban akkor nincs a kattogó hang, vagy nem tom másképp mondani, tudjátok az a "klikk" hang :D De egyébként hang van, tudok zenét hallgatni, filmet nézni, mindent. Egyébként ez nem asztali gép, hanem laptop (nem tom ez mennyire fontos infó, lehet h már előbb le kellett volna írnom), és oldalt van ilyen gomb a hangerőre, és azok sem működnek ha nyomkodom fel-le, egyedül a vezérlőpultban tudom állítani a hangerőt, de az macerás és időigényes :S Onnan meg sehogy se tudom a tálcára rakni az ikont :S Nah mind1, majd még próbálok megkérdezni vkit, aki ért hozzá, vagy hátha tud még itt vki segíteni. Az eddigi válaszokat köszönöm :)
2011. szept. 18. 15:53
 14/23 A kérdező kommentje:
Ha van még vmi ötlet esetleg, azt szívesen várom.
2011. szept. 18. 18:57
 15/23 anonim válasza:

Megprobalhatod igy is. Az en gepen szlovak, mivel Kassan elek, de megprobalom elmagyarazni! :D

Szoval, ott, ahol az ora van, a jobb also saorkban, oda katt az eger jobb reszevel. Aztan a legalsot, ami kijon, azt hiszem, magyarul a beallitasok. Es a kep alatt lesz egy kis ikonocska vagy hogy hivjak. Arra katt. Es ott mar csak kikeresed a hangeroszabalyozot, es atalitod arra, hogy mindig mutassa. Remlem, erteho volt. Sorry, ha nem. 22/l :-)

2011. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszi, ezt már írta vki előtted és nem jött be :( Hiába állítom be hogy mindig látszódjon, akkor sincs ott :(
2011. szept. 20. 15:53
 17/23 anonim válasza:
Sorry, hat..mas otletem nincs. Remlem, valki segit! :-)
2011. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha laptop és oldalán van hangerö szabályzó gomb akor valószinüleg kell hozá driver, ha van driver cd akor onan ha nincs akor a laptop gyártó honlapjáról.

persze etöl függetlenül nem,értem mért nem lehet kiteni hangerö szabájzót

hangkártya driver t is driver cd röl vagy honlapról telepitsd

windows sokmindent felismer és akár müködik is de ez sokszor nem elég.

2011. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
de az miért lehet hogy eddig ott volt, aztán egyszercsak eltűnt? sajnos nincs CD-m, igazából fogalmam sincs mi az a driver... :D meg ahogy fent már írtam, hang az van, lehet is szabályozni de csak vezérlőpulton belül :S
2011. szept. 20. 17:06
 20/23 anonim ***** válasza:

Xp n frisités engedélyezve van? lehet valami frisités csinálta

de van virus irtód meg kémprogram irtó se árt

lehet valami még csak ezel vacakol késöb meg kitudja mivel fog még

.

irtam müködhet is minden jól ugy hogy windows felismeri

pl. ilyen a video kártya is (amitöl kép van laptopon) de ha nincs fent driver játszani már nem tudsz meg más ha valamihez kel

hangkártya az egy "egyszerüb" dolog

látam már én is ilyet igaz ot nem is tudtam a hangot sehol elérni de szólt már nem tudom hogy lehetet de csak driver után let jó

de mivel neked kint volt és jó is minden valahol máshol kel a baj t keresni sajnos:(

vírus vagy valami hasonló

2011. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!