Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 ERROR? Segítség?

Sims 3 ERROR? Segítség?

Figyelt kérdés

Na szóval úgy jártam hogy volt egy rendesen működő Sims 3-am aztán telepiteni akartam még hozzá kiegészítőket ezért lezedtem torrenten az Álomállások kiegészítőt. Minden jóvolt megkérdezte hogy frissiteni akarom-e (mivel csak ugyy engedte felrakni a kiegészítőt.... Rányomtam hogy igen. jó feltelepült a frissítés. Rámegyek a kiegészítőre hogyg induljon el erre kiirta hogy hiba. keressem a hibát a naplózásban. próbáltam elinditani a sima sims 3 alapjátékot már azsem indult el.

Mivel korábban volt nekem egy olyan problémám hogy a Sims 3 indító file mögé irni kellet egy W betűt. ezt megtettem az álomállások inditó file mögé irtam egy W betűt elinditom bejön minden mikor tölteném be a csládot kiirja hogy: Nem eredeti a játékod vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. Állitolag crackelni kellet volna. de Mit crackeljek? a sima játékot vagy a kiegészítőt? kiegészítőhöz van crack? vagymi????. neten elég bonyolultan an leirva föleg hogxy XP-re irják le nekem meg win7em van. :/ valaki segitene nekem. most letöröltem az egészet és egy razor 1911-es verziót szedek le az mások szerint jó...


2011. szept. 18. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért játszol ilyen szarokkal? :D
2011. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsőnek:Én sem kifejezetten rajongok a sims 3-ért de azért nem kell leszarozni ezt a játékot,mert szerintem ez egy igen korrekt játék,nem csak a lövöldözős,jaj de jó folyik a vére az embernek játékokkal kell játszani!egyébként meg a kiegészítőt kell crackelni,tök mindegy milyen op.rendszer van a gépen,a letöltött kiegészítő crack mappájából át kell másolni a sims 3 álomállások Game/bin mappájába a fájlt.Az alapjátékod is letöltött vagy az eredeti?
2011. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

alapjátékom is letöltött am köszi...

De a kiegészitöhöz kölüön nincs crack mappa. :o

2011. szept. 18. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor majd próbáld meg a razor 1911-el crakelni
2011. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!