Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp telepítése gyorsan?

Windows xp telepítése gyorsan?

Figyelt kérdés

Többször telepítettem windows xp-t, de eddig mindig cd-ről (van egy jól bejáratott telepítőlemez). Hogy lehetne gyorsbbá tenni a telepítést? pl.: Pendrive (nem jó mert akkor az xp, hogy nem fér rá a 4gb-osra). Van egy latopom, úgy valahogy lehetne, hogy osszekötöm a laptopot és az asztali gépet?


Bármi gyorsítást tudtok írjatok! Köszönöm!


2011. szept. 23. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg van LAN-Boot. De flash drive-ról lenne a leggyorsabb. Kérj valakitől kölcsön egy nagyobbat.
2011. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mondok egy technikát. :)


Készíts rendszermentést! Aminek lényege röviden. Felrakod az operációs rendszered + drivereket + a segédprogramjaidat. Ezután lemented egy fájlba és legközelebb 5-10 perc alatt komplett rendszereed és programjaid lesznek. Ilyen rendszermentést csinálhatsz Norton Ghost-tal, vagy Acronis True Image Home 2012-vel, de van számos ilyen program.



Köszönöm a zöld kezecskét :)

2011. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem pistike edition windowst használnál ráférne egy pendrive-ra is.. akkor talán telepíteni se kellene annyit.. ezek a módosított rendszerek egytől egyik sz*rok, tapasztalat
2011. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz csatlakozva én az Acronis-t ajánlanám. Évekig használtam és nagyon szerettem viszont most hogy 2 rendszer van fent nem elengedhetetlen így lekaptam.
2011. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!