Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Power Pointot nem tudom...

Power Pointot nem tudom átküldeni, segítség!?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek át szeretném küldeni a PP-ot (az ő gépén nincs meg vmi újratelepítés miatt-nem lényeg).


Msn-en próbáltuk a hagyományos módszerrel (fenti fül:fájl v mappa küldése: és ott kiválasztottam, de nem engedte neki elfogadni.)


Total Commanderből is próbáltuk a másolásos módszerrel (hosszú jobb klikkel, és f5-el is) de msn-en már nem akart semmit sem beilleszteni.


Sajnos máshogy nem tudjuk megoldani, messze lakik, pendrive-ról nem tudom neki odaadni.

Esetleg valami más "számítógép-varázslat"? Ezer hála mindenkinek :) 14/l


2011. szept. 23. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit akarsz küldeni? Mert ha a te gépedre telepített powerpoint exe-fájlját (amivel elindítod a programot), az egyáltalán nem fog működni. Egyrészt egy telepített programot nem lehet másik rendszerbe másolni (főleg ha csak egy fájlról van szó), másrészt az msn nem fog exe-t engedni küldeni (káros tartalom küldésének megakadályozása). Ha az egész nálad telepített powerpoint vagy office mappát akarod átküldeni, szintén nála nem fog működni. Programokat/játékokat csak telepítővel lehet terjeszteni (kivéve ha portable), és minden rendszeren arról kell elindítani, hogy minden fájl és bejegyzés a helyére kerüljön - különben nem indul el.


Ha neki is kell a PP, a következőt teheti:

1. letölti valahonnan és telepíti

2. te odaadod neki a telepítőt (microsoft office programcsomag, amit a mérete miatt sem tudnál átküldeni neki msn-en).

3. vagy ha nem tudod személyesen adni, akkor egy fájlmegosztóra felrakod a telepítőt ha te is letöltötted (iso formátumban) - ez viszont annyi időbe telik szerintem, hogy addig talál a neten már elérhető telepítőt.

2011. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, hát akkor ez nem fog sikerülni, de köszi a gyors választ. :)
2011. szept. 23. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyük át még egyszer.


Szóval egy durván 380 MB-os és $280 értékű Microsoft terméket próbálsz illegálisan átpaszírozni a Microsoft Chat rendszerén és nem akar működni a dolog?


Hát ezt nem értem...

2011. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez ingyenes irodai program, van benne "Power Point" is, csak éppen Impress a neve, de ugyanazt tudja, mint az MS Office. Két fájlt kell letölteni (magyar nyelvit is), telepítés, utána alapértelmezetté kell tenni.

[link]

[link]

2011. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2011. szept. 24. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!