Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp-ben hogyan szerkeszthető a...

Xp-ben hogyan szerkeszthető a jobbklikkre felugró "Új" menűpont?

Figyelt kérdés
Túl sok fölösleges opció jelenik meg, nekem elég lenne három-négy előre definiált beállítás. Olyan szerkeszthetőségre gondolok, mint a Tweak-Ui-ban a Küldés menű szerkeszthetősége
2011. szept. 24. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Válts át Ubuntura. Abban csak a fontos és használt dolgok jelennek meg.

Próbáld a ResourceHacker-t hátha sikerül vele valamit alkotni.

2011. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan könyvtárat, a "Documents and Settings\Usernév\" hogy "Sendto", elvileg itt tartja azon linkeket, amik megjelennek.
2011. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Ubuntu nekem nem jó, mert túl sok Windowsos programot használok. Talán, ha a Photoshop megy Ubuntun...
2011. szept. 24. 17:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Sendto nem jó, azt csak példaképpen írtam. Én az Új cuccok beállítását keresem, mint írtam
2011. szept. 24. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azt amit én. Nekem van fent most egy XP SP3 meg mellette az Ubuntu. Az Ubuntu nekem, az XP a családnak hogy ne sírjanak meg ha néha játékhoz támad kedvem. Mellesleg ez így sokkal jobb mivel ha esetleg a windows meghal(mert a windowst ismerve megfog) akkor Ubunturól átmenthetsz fontos adatokat.
2011. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvileg jó megoldás, csak nekem ez esetben nem látja az egyik winyómat az Ubuntu
2011. szept. 24. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Már hogy nem látja? Telepíteni akarod és van egy nem particionált vinyód? Akkor csak kattints a telepítés a windows mellére és arra a nem particionált területre fogja rakni.
2011. szept. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Természetesen minden winyóm partícionált, és Windows alatt nincs is velük gond. De amint ráteszem az Ubuntut, vagy bármelyik Linux verziót, az egyik eltűnik. Amint visszamegyek Xp-be, megint megvan. Ennélfogva, ha Ubuntuval kéne menteni az adatokat, máris meg vagyok lőve
2011. szept. 25. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!