Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Láttam hogy wowból van valami...

Láttam hogy wowból van valami ingyenes Starter edition. Ez mi akar lenni és mennyiben tér el a rendes wowtól?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 10:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és láttam hogy a League of Legends is ingyenes lett.ez hogy lehet?
2011. szept. 24. 10:12
 2/4 anonim ***** válasza:

A LOL régóta ingyenes, sokkal régebben, mint a WoW.

A WoW starter egy erősen korlátozott verzió, ami kb semmire sem jó: maximálva van, hogy milyen szintet érhetsz el (20), maximálva van, hogy mennyi pénz lehet nálad (20g). Tehát az igazi játéktól messze áll, de legalább kipróbálhatod.

És hogy miért éri meg? Mert "sok vizet nem zavarsz", de ha megtetszik 1000-ből 3 embernek a próba alapján a játék, akkor már nyernek vele.

A LOL-nál meg egy csomó extráért fizetni kell.

2011. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Starter Edition az ingyenes változata a WoW-nak,lényegében a 10 napos trialt hivatott felváltani.


Annyi korlátozást tartalmaz hogy max lvl20-ig tudsz fejlődni és nem tudsz guild-be belépni és guild-et létrehozni.


Nem tudom a LoL miért lett ingyenes,de úgy gondolom azért amiért a legtöbb MMORPG is mostanság.Vagyis mert nem tudtak elég profitot termelni havi díjas formában és free2play formában micropayment rendszerrel próbálkoznak.

2011. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
56%
Az 1. válaszolonak mondom hogy 100g lehet max nálad és még igy is jobb mint a szar tort szerók
2015. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!