Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Lego Digital Designer-ben...

A Lego Digital Designer-ben miért hiányzik egy Theme?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ki ismeri a Legi Digital Designer (LDD) nevű programot, de aki ismeri, az jó lenne ha segítene nekem:

Letöltöttem Windows-ra az LDD 4.1.8.-t a Lego Honlapjáról (innen: [link] ). Nézegettem videókat a neten és találtam egy ilyet:


http://www.youtube.com/watch?v=wcR_Fcr5ibI


Ennek a videónak az elején (0:03-0:06), amikor a csávó el kezd egy új projektet, akkor 4 fajta téma (Theme) közül tud választani, amik a kis ablak tetején egy-egy (4 db) fülön egymás mellett vannak sorban így:


DESIGNbyME | MINDSTORMS | UniversE | CREATOR


Ezek közül tud választani témát és mind a 4 témánál más fajta lego-darabokat tud lerakni. Én letöltöttem a legújabbat a Lego.com-ról, de én nem tudok mind a 4 téma (DESIGNbyME, MINDSTORMS, UniversE, CREATOR) közül választani, csak 3 téma közül:


DESIGNbyME | MINDSTORMS | UniversE


A "CREATOR" téma nincs benne. Ugyanúgy néz ki az egész program nekem, mint a videón, csak valahogy a 4 téma helyett, csak 3 közül tudok választani. Ez miért van? Kell hozzá valami kiegészítő? Valaki segítsen!!


2011. szept. 24. 16:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!