Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2 dvd-ről újra tudnám installá...

2 dvd-ről újra tudnám installálni a gépem?

Figyelt kérdés
Nemrégiben húztam le egy operációs rendszert és nem fér rá 1 dvd-re.Újra tudnám installálni a gépem ha 2dvd-n van rajta az operációs rendszer?
2009. ápr. 26. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés, de kérlek hadd válaszoljak egy másik kérdéssel, s emiatt ne pontozzatok le: MILYEN OPRNDSZERT SZEDTÉL LE??? Ilyenről még nem is hallottam, hogy két DVD-s... Ez vmi módosított nyavalya lehet csak... És sztem akkor az installerjét is módosítaniuk kellett, mert máskülönben... Hát nemtudom...
2009. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok: lényeg, hogy még a Linux ubuntu ultimate edition 2-m is csak 1 DVD-s, sőt, a windows 7 is tudtommal annyi, még akkor is, ha sok helyet foglal... A Vista meg jóval kisebb... Nem is láttam még ilyet, hogy két DVD-s egy oprendszer... Nade hogy a tárgynál maradjak: ha minden rendben vele, akkor fel kell mennie, de viszont mivel módosított, ezért ezt csak úgy tudhatod meg, ha elkezded felrakni...
2009. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Neve:Windows XP SP3 Xp-Viena Edition 2009

Annyira új még h magyarul még kis sem jött.Írd majd be a googleba a nevét és nézd meg majd a képeket!Szerintem neked is tetszeni fog!

2009. ápr. 26. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne vacakolj ien kiegészítőkkel! Töltsd le a sima xp sp 3 at :)
2009. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak 650mb 1 cd-re simán kifér.
2009. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igen ez csak 650MB és egy CD-s.


Ez csak egy javaslat. De a Windows sp3 az nem épp a legjobb OPrendszer. Mindegy milyen verzióban. Nagyon sokan ellene vannak, mert sok driver-t nem ismer fel és nem is lehet telepiteni rá, meg egyéb problémák. Sokkal jobb az sp2-es.


De te tudod!

2009. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Háát amit én letöltöttem az nem épp 600MB.Majnem van kb 5GB.
2009. ápr. 26. 19:25
 8/9 anonim válasza:

Add már meg a cimet mert akkor már érdekel engem is.

Az nagyon sok kiegészitöböl állhat ha már akkora.

Amit eddig hallottam legnagyobb Windows is csak 3,5-4,0 GB.

De ha meg igy van ahogy te mondod akkor viszont kell legyen valami leirás arra, hogy hogy lehet telepiteni ott ahonnan letöltötted, mert ez másképp lehetetlenségnek hangzik.

Ha Linux lenne akkor még megérteném.

2009. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

*****

Ezen az oldalon lehet letölteni torrentként.Zip fájlként lehet fogja lehúzni.Ha kicsomagolod fel fogja bontani 7rar fájlra.És ha azokat is kibontod,lesz bennük 7 iso.Na én ezekből az iso-kból 1-et csináltam,így foglalhat annyi helyet.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. ápr. 27. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!