Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok elindítani egy 21...

Nem tudok elindítani egy 21 gb -os méretű filmet, tömörített iso fájlnak látja a gép, daemon-al bemontolva meg sem nyitja, egyéb lejátszó programokkal társítva sem tudom elindítani, mivel tudnám megnézni az ilyen "csomagolású" filmeket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Daemon Tools a legújabb?

nem ismeri fel iso ként?

ha felismeri akor VLC se tudja lejátszani?

ha nem megy az is lehet hogy kamu volt

torrentröl szedted le? nem volt FAKE irva?

az is lehet hogy megsérült valahogy

ilyen nagyfájlnál a végén újraellenörizni kelet volna? vagy csináltad?

2011. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

-daemon tools, frissitések figyelése, leszedése options-nál bepipálva

-de, 21 gb-os iso fileként azonosítja, de bemountolás után sem megnyitni, sem lejátszani nem tudja

-sem a vlc, sem a media player classic home cinema 1.4..win rar iso file, de nem csomagol ki semmit a winrar

- ahonnan ezt én "kölcsönveszem", zártkörű, nincs fake, sérült az lehet akár, bytra stimmel az adatmennyiség, de eddig más nem jelezte

-nem kellett itt semmit ellenőrizni

2011. szept. 25. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:

nem kelet mit nem kelet?:)

kényszeritet ujraelenörzést kelet voln csinálni ara gondoltam:)

ha már iylen szépen megválaszoltál mident:) én meg igazán nemtudtam:S

de ha zártkörü oldal akor talán te ott feltudsz teni kérdést hogy mért nem müködik vagy mit kell csinálni stb.

nem?:)

2011. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, ott már megkérdeztem, aki válaszolt annak nem volt ilyen gondja, és nem ez az első eset, hogy az ilyen kiterjesztésű film-el nem tudok mit kezdeni
2011. szept. 25. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
de egy iso t megtudsz nyitni amugy mást?
2011. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogyne, más iso-t megnyit, ezt meg egy másik ilyen tömörítésű filmet nem, ezért gondoltam hogy nem sérült
2011. szept. 26. 07:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Van sok iso kezelö

PowerISO jut eszembe most

szerintem ök az elsök akik azon az oldalon vanak hogy segíteni tudnak de hátha itt is lesz valaki:)

de ez amugy blue ray film?

van még az universal exractor is az is kitudja még az iso t is bontani meg "mindent"

és kibontva talán eltudod inditani.

2011. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!