Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office 2007 letöltés?

Microsoft Office 2007 letöltés?

Figyelt kérdés

Segítene valaki letölteni?

1000 kérdést visszanéztem már és vagy nem jó (már) a link amit irtak vagy nem sikerül letölteni.

Csinálnom kell egyetemre a házidogát, de anélkül nem megy.

És ha lenne esetleg valaki aki segítene, kérem részletesen irja mit csináljak, mert :

1. nem értek abszolút ezekhez a dogokhoz

2. tényleg szőke nő vagyok :D


Köszönöm előre is!


2011. szept. 27. 11:30
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Teljesen jól működő, ingyenes alternatívák is vannak:

[link]

2011. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igaz, és pont a libre le van is van töltve, de pl ha elviszem pendrive-on a cuccot kinyomtatni akkor sehol nem tudják beolvasni mert nincs nekik ilyen programjuk, csak office..
2011. szept. 27. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Mentéskor ne a Libre saját fájltípusát válaszd ki, hanem azt amit az office is használ (szöveges dokumentum esetén .doc - a mentési formátumok között ott kell lennie). Vagy ha lehet, akkor .pdf-et, az egy programfüggetlen fájltípus, office-ok nélkül is nyomtatható.
2011. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha egyetemre kell és Windows 7-ed van akkor a 2010-et ajánlanám, természetesen ha megfelel:


***** - ez lenne az, regisztrálni kéne rá hogy a linkeket láthasd, de mivel én regelve vagyok, ezért ezt kihagyhatod :)


Szóval innen kell letölteni a 3 részt


***** - part 1

***** - part 2

***** - part 3


Ha kell a segítség a kibontáshoz és a futtatáshoz, mert ez .iso fájl lesz, akkor csak írdd le, majd küldöm a teendőket lépséről lépésre



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!