Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szakiskolán Informatikát...

TomThunderbolt kérdése:

Szakiskolán Informatikát tanulok és a tánárom azt mondta ha eg 45 perces óra alatt feltöröm a : WPA WPA2 WEp Kódrendszerű wifit akkor ad egyy töst, szal akkor hogyan? (lehet külön is írni aki amit tud)

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 14:23
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és win 7-re kell 64 bit
2011. szept. 28. 14:29
 2/8 anonim ***** válasza:
WPA2-t nemhiszem h feltösz 45 perc alatt
2011. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem tudod a többit elmondani meg nem baj majd valahogy kibeszélem magam nála :) nagyon kell az ötös menni akarok egyetemre minden egyes jegy számít
2011. szept. 28. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Én infós kéttannyelvű szakközépben tanulok és ott van 4 WiFi. 1 a diákoknak ami nincs kóddal levédve és a maradék 3 minden másra(PDA, tanárok, vendégek, stb.)
2011. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na most ez az a dolog, amit nem lehet úgy leírni, mintha egy Windows installt kellene bemutatni.

Elég fura, hogy egy tanár ilyet kér, mert ez simán törvénybe ütköző, szerintem nem igaz a sztori, csak meg akarod tudni, hogy törd fel valaki wifijét.

2011. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen csakis erre voltam kiváncsi értelmes VÁLASZOKAT szeretnék a kérdésemre am meg 21. század kit érdekel ,hogy büntetik és a tanárom .... Csaba is egy 32 éves fiatal jófej csávó de itt most a kérdésemről lenne szó
2011. szept. 28. 14:56
 7/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Első megoldás: Van rá program (google segít) de brutal force-szal mezei gépen több hónap is lehet, a jelszóban használt karakterektől függően.

(Ha pedig a tanár ilyet mondott, akkor biztosan nem csak kisbetűkből áll a jelszó...)

Másik megoldás: sok-sok év hosszas tanulása, kis affinitás a hack iránt...

Szóval nem fog menni. Ha nekem nem hiszel:

[link]

2011. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elárulta a jelszó ,,TaMaSi@r0n27"
2011. okt. 17. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!