Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy komplett...

Hogyan lehet egy komplett meghajtót (C:, Win Xp) lementeni, hogy visszamásolható (bootolható) legyen?

Figyelt kérdés
Le szeretném menteni apám windows xp-jét. Azért nem akarok reinstallt, mert vannak fontos programjai, amelyek sorszámozott fájlokat készítenek és internetesek stb. Egy olyan megoldás kellene, hogy a komplett c: meghajtót egy bootolható dvd-re helyezi. Mondanátok ilyen programot?
2011. okt. 1. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
pl ghost-tal
2011. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de valami vég nevet is tudnál mondani? Amúgy köszi :=)
2011. okt. 1. 13:20
 3/5 A kérdező kommentje:
cég*
2011. okt. 1. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy dvd re nem fog ráférni minden

csinálsz egy teljes biztonsági mentést azt job usb s hdd re de azt lehet dvd re darabonként is viszont hány dvd kel akor 1 dvd 4gb kb

gondolom 10-20gb biztos van gépen

3-6dvd is kelhet és lasu és hiba lehetöség nagyob

.

aztán csinálsz egy bootolható rendszerviszaálitó dvd/cd t ezel tudsz majd teljes rendszerviszaálitást csinálni

az a baj xp alat kicsit nehéz xp cd vel nemtudom lehet e teljes rendszervisza álitást csinálni biztonsági másolatból

ghost al lehet bootolható viszaálitó cd t csinálni pl és a mentés helyét kiválasztod dvd k vagy usb hdd

Ghost backup igy keres rá szerintem vagy system restore.

win7 es dvd vel egyszerü csak nemtudom azal,xp,t is visza lehet e gondolom igen de az win7 hez van végülis

System Backup, PC Backup, HDD Backup, System Restore

ilyeneket keres neten sok ingyenes van.

2011. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Symantec - Northon Ghost 9. Egy kicsit régebbi darab, de XP-n én is ezt használtam. Ha több partíció van a vinyón, akkor a "C"-t lementi mondjuk a "D"-re tömörítve. egy komplett XP partíció alapból 2GB, de programokkal, egyebekkel, akár 5-7 GB is lehet, így nehéz DVD-e kiírni. Mentsd a vinyó másik partíciójára...
2011. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!