Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent feltöltés - miért van...

Torrent feltöltés - miért van az, hogy letölteni 6mb/s-sel tudok, viszont a feltöltésem mindig 100kb/s alatt van?

Figyelt kérdés

router, tűzfal gond szerintem nem lehet, hisz a netemnek megfelelően enged letölteni. torrent beállításokat is néztem és elvileg engednie kellene a feltöltést.

előre is köszönöm a segítséget.


2011. okt. 1. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen rendben lévőnek tűnik. Milyen sebességet "vásároltál"?
2011. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nem létezik olyan NET kapcsolat, amelyben egyforma a fel és letöltés..

A fel sokkal kisebb, nálam pl. a tizede! Így szól a szerződésem és így is tölt fel.

A Te szerződésedben mi van?

2011. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le a cfosspeed nevű progit torrentről,ott seriallal van csak azért...és telepítsd.Optimalizálja a le és feltöltést vagy mit csinál :D próbáld ki :D
2011. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól max a letöltése lesz jobb, és nem ezzel van a panasza.
2011. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a feltöltésemen is javított,azért írtam lehet neki is...amúgy szolgáltató függő :D
2011. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tudatlan vagy a pénzügyi irányából, szoftverileg pedig kitűnően ellenőrizted, de annyit tudhatnál, hogy az internetszolgáltatóknál meg van szabva a maximum és a minimum a le-és a feltöltésnél is, s ez le van írva a szolgáltató honlapjánál a csomag tulajdonságainál.

Pl.: UPC Fiber Power 120

Maximális letöltési sebesség 120 Mbps

Maximális feltöltési sebesség 10 Mbps

Garantált leltöltési sebesség 30720 kbit/s

Garantált feltöltési sebesség 4096 kbit/s


ezeknél általában a garantáltat kell nézni, ugyanis nagyon nem fog felé menni.

2011. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat. Ha minden igaz FiberPower 50 netem van, ami 50/5 mb/s. A sebességmérés is ezt mutatja:

[link]

De a garantált is 15/2 mbs. Ezért nem értem, hogy ha legrosszabb esetben is 2mbs-el tudok feltölteni, akkor a torrent miért csak 100kbs-enged :/ Vagy ennyire szar szolgáltató a UPC ?

2011. okt. 2. 10:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Feltételezem a 100 az kByte/s, ami(800kbit/s) még mindig csak 1/6 az 5Mbitnek. Hirtelen 2dolog jutott az eszembe:

1. Van kinek feltöltened? Ellenőrizd a peer listát.

2. UPC esetén nem meglepetés ha korlátozzák a bittorrent forgalmat. Titkosítás, uTP engedélyezve van?

2011. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

akkor csak hogy tájékozott legyek, amit a torrent kiír, hogy 100 kB/s az kilobyte és nem kilobit? tehát a nagyobb mértékegység?


egyébként bittorrent 7.2.1 van fennt nekem, hol kell ezt a titkosítást beállítani? előre is köszi az infot

2011. okt. 2. 15:24
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!