Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van akkor ha a feltöltésem...

Mi van akkor ha a feltöltésem sokkal kevesebb mint a letöltésem a torrent oldalakon?

Figyelt kérdés
hiába irja a torrent h tölti vissza is a filmeket amiket leszedek sose tölti vissza öket...ilyenkor kizárhatnak az oldalrol?
2010. okt. 11. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

B*zmeg, komolyan mondom megspóroltál nekem egy kérdést, mert ezt én is szeretném tudni, ugyan ez van nálam is. Gondolom folyamatosan csökken az arányod.

Amúgy, ha egy bizonyos arány alá mész egy idő után kizárnak. Ha jól tom 0,300 alatt két heted van hogy vissza javítsd 0,300 fölé.

2010. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés köszi...de nekem eleve végig 0 az arány:S és ez nemtudom miért van...a feltöltésem nagyon lassu de uncsim azt mondta h neki is ugyanez a torrent van meg ugyanarrol az oldalrol szed le és neki a letöltés után is folytatja a feltöltést mig vissza nem tölti...szal nemtudom komolyan h nekem mér nem ugy van:S
2010. okt. 11. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
azér mer becsurog a hólé... mert biztos megnézed a filmet vagy akár mit és letörlöd vagy áthelyezed azér nem tölti vissza. nekem gyors a letöltésem (8 mb/s) fewltöltésem pedig csak alig 1 mb/s és mégis 105 az arányom mivel le nemtöltök csak fel hihi am mindenhol 0.4 a "pióca" rang és onnantól 2 hét amég kivágnak de ez nem mindíg van így. ne helyezd át amiket letöltessz és minden ok lessz
2010. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden torrentoldalon más az arány miatti kirúgás. A 0.3-as válaszoló szerintem bitHU-s. Van ahol sose rúgnak ki, van ahol egyszercsak kivágják a 0.1 alattiakat, de 0.5 alattiak kivágását is láttam már.
2010. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. okt. 13. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!