Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsen a FIFA 12...

Fantasyargo kérdése:

Hogyan telepítsen a FIFA 12 -t PC-re? Többi lent! /RELOADED verzió/

Figyelt kérdés

lehuztam torrentel,és egy csomó winrar fájl /is/ volt benne

/ez normális?/ aztán mikor megnyitottam a legalsót a winrarral és kicsomagoltam ott volt egy ISO fájl-ezt megnyitottam daemon tools-all itt találtam setup-ot és telepítettem a játékot.Ediig nem volt semmi baj ,de miután cracckeltem,/és megpróbáltam elindítani a játékot/csak egy kis szürke képernyő villen be,majd eltűnik.Utánanéztem és azt találtam,hogy a dokumentumok/Fifa 12-ben kell lenni egy repla0 -nevű BIN fájlnak de nemvolt semmi.Találtam olyan ,,megoldást is,, hogy létrehozzam /a replay0-át/

követtem az ott leirt utasításokat de az eredmény ugyanaz lett.Mit kell ilyenkor csinálni?Néhol láttam hogy a windows is fontos.Ha ez segít akk jelenleg windows 7.

Előre is köszönöm!


2011. okt. 2. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsétálsz a legközelebbi boltba és megveszed ... Ha már ennyire sötét vagy ...
2011. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.,,legközelebbi bolt,,-/amelikben árulják/ kb.15km


2.azt kérdeztem hogyan kell telepíteni !!! gondolom te vagy nemtudsz olvasni,vagy csak a nagyon nagybetűs részt olvastad el.


3. honnan veszed hogy sötét vagyok ... ha már te emós vagy attól még nem kell ráerőltetni másra is Sötétke !


Jah és kössz ezt a rohadt hasznos választ IQ fighter aliasz Sötétke .

2011. okt. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!