Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A csomagot utánvéttel küldjük...

"A csomagot utánvéttel küldjük"? Mit jelent hogy utánvét?

Figyelt kérdés
"A vételár kifizetése készpénzben történik. Ha a szállítás módja futárszolgálat, akkor a csomagot utánvéttel küldjük."
2011. okt. 2. 18:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez már egy héthónapos vita volt. Azóta már kibékültünk. :))))
2012. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
hupsz....bocsi!!!
2012. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ejj, nekem még mindig nem tetszik ez a szabály, a futár hozza, akkor belenézhetsz nem? Én pl rendeltem egy xperia x8-at és a mobilbolt adott hozzá autós töltőt meg egy SD kártyát. Viszont amikor kibontottam akkor csak a gyári cuccok voltak benne, ha gerci a bolt simán azt mondja, hogy a telefon doboza mellé rakták, reklamáljak a futárcégnél.
2012. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minden cég üzletszabályzata válogatja, hogy ki hogy dolgozik. Én meg nem engedném addig kibontani, míg ki nem fizeted és ha nem tetszik akkor a feladóval intézd, mert ehhez semmi köze a futárcégnek illetve a postának. Mert ha kibontod, nem azt kaptad és visszaküldöd aztán a futárcégen keresne egy-két cuccot a csomagból a feladó cég akkor kétszer is meggondolná, hogy felbonthassa-e az átvevő a dobozt avagy sem...
2012. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!