Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Photoshop?

Miért nem működik a Photoshop?

Figyelt kérdés
Hello. Letöltöttem vagy már 10 photoshopot,de egyik sem működik. Mindegyik ingyenes és nem próbaverziós! Beírom a serialt,elfogadja,feltelepíti,minden rendben csak miután beírom az e-mail címet és a jelszót,azután hiba következik be és nem tölti be. Csináltam már 3 mail címet,mint a 3at nál ezt csinálta... Mi lehet ez? Nagyon fontos lenne,ha adnátok egy használható tanácsot,mert szerdáig készen kell lennem egy plakátnak ami nagyon fontos lenne! Köszi előre is!
2011. okt. 2. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hiba a billentyűzet és a szék között van.


Talán EL KÉNE OLVASNI a crackelési útmutatót...

2011. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy használj GIMPet, az legálisan ingyenes
2011. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
USER ERROR - Soha nem regisztrálunk tört terméket az interneten
2011. okt. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Mindegyik ingyenes és nem próbaverziós!"

Azigen.

2011. okt. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Istenem ezek az emberek... Most komolyan hülyének néztek?

Nem mondod b*zdmeg,hogy el kell olvasni a crackelési útmutatót?! :ss istenem -.- Igen,ingyenes és nem próbaverziós... nem tudom ezen mit nem tudsz felfogni.. ingyenesen letöltöttem a teljes verziót.. vágod? mert általában ingyen lehet letölteni a próbaverziót. de ez teljes.. agyhalott. :S amúgy tök viccesek vagytok... mi a f*sznak kattintotok rá,ha nem bírtok normálisan válaszolni?

2011. okt. 3. 11:50
 6/11 anonim ***** válasza:

"Most komolyan hülyének néztek?"


Az vagy.

2011. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

veled az élen.... :/

komolyan mondom áá... :S kiír egy ember normálisan egy kérdést és azt várja,hogy normális válaszokat adnak rá,erre megjelentek TI parasztok és osszátok itt nagyban... kíváncsi lennék élőben mekkora a szád.. :D

2011. okt. 3. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:
ahelyett, hogy itt sírsz, és minden válaszolót elküldesz az anyjába, fognád és elolvasnád az .nfo fájlt amit kaptál a letöltés mellé, már régesrég túllennél ezen a problémán...
2011. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már délelőtt megcsináltam,és egyikhez sincs leírás...
2011. okt. 3. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
a szoftverkalózkodás amúgy sem gyerekeknek való, jelentettelek
2011. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!