Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xbox 360-ra Battlefield 3-mat...

Xbox 360-ra Battlefield 3-mat vagy cod mw3-mat vegyem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek? Hagyjatok azzal h minek veszem meg, flasheljem ki stb... egy az, hogy liveoznék is , meg hogy mert nem.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2011. okt. 31. 22:16
1 2
 1/11 Gugu Gabor ***** válasza:
BF3-at a CoD a 4 (MW1) óta lefelé tart szerintem
2011. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bf fan vagyok, szóval bf3-ra voksolnék.

Nincs annyi campelés és camper a játékban és a játékosok átlagéletkora több mint 8 év és nincs folyton csíterezés, lowf.szozás, sírás rívás a szervereken.

No meg az EA egészen jófej kiadó lett.

2011. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy ilyen hamar válaszoltatok is:)

Énis hasonlóképp gondolom,hogy h a cod6, cod7 szinte ugyanaz, ha pedig a Bf bc2-t nézzük elég változatos dolgok vannak benne, nameg az épületek rombolhaósága stb..:)

Köszi szépen!:)

2011. okt. 31. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
1 dolgot mondj amiben hasonlít a 6 a 7-hez...mert h tök más készítette a kettőt az fix...
2011. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mondj különbséget a sztorin és a fegyvereken kívül.

Amugy meg igazábol leszarom h mibajod van, mert elég haszontalan lehetsz a válaszod alapján

2011. okt. 31. 23:24
 6/11 anonim válasza:
sztem vedd meg azt amelyik jobban tetszik és kész. az baromság h azér ne vedd meg a cod-ot mer ugyanaz az összes. és a battlefield? a bad company 2-ben mivan: nagy pályák, a single elmegy,rombolható környezet,vagyis a multin van a hangsúly. És a bf3ban? szimplán ugyanez. nem lehet ez alapján dönteni, mert ha majd pl a kövi cod egy fifa utánzat lenne annak semmi értelme se lenne. abba már semmi cod se lenne. szóval szimplán azt amelyik jobban bejön
2011. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Attól függ. Ha hardcore-os rambóvadász vagy, aki rohan előre, és osztja az ólmot, akkor MW3. De ha a csapatmunkát részesíted előnyben, akkor BF3.
2011. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem a multit részesítem előnyben, inkább single playerre gondolok:)
2011. nov. 6. 22:17
 9/11 A kérdező kommentje:
de inkább egyedül multizok, mert liveoznék is
2011. nov. 6. 22:23
 10/11 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha egyedül multizol akkor a MW vel lehet előrébb vagy, ott sem ép áldás ha idióta csapatba kerülsz, de ha hülyék a társaid az sajnos a BF-ben sokkal jobban kiütközik.
2011. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!