Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bios verzió: A14 . Hogy...

Bios verzió: A14 . Hogy telepíthetek rá XP-t, ami Sp3-mas? Többi lentebb!

Figyelt kérdés

Van egy régi gép nálam, egy Dell Latitude D600-as. Szeretném rá feltenni a fent említett XP-t, de valamiért a lemez behelyezése után nem kapok lehetőséget a telepítésre, egyből elindul a már fent említett XP.

A BIOS verziója A14...hátha valakinek mond valamit :D

Hogy a fenébe tudom beállítani, hogy a CD-ről telepíteni tudjak? Biosz-beállítások között se lelem amit kéne :(


2011. okt. 6. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

az a gond h rosszul van kkírva a lemez és nem tud magától bebootolni az o.p. rendszer,vagy a jobbik eset az h a biosban rosszul van beállítva h mi bootoljon be először (lehet a HDD az amit először beolvas a gép és utána a DVD-t és ezért nem bootol be)

először nézd meg biosba és ha jól bevan állítva akkor lemezcsere. de ugy is meg lehet oldani h a sajátgépből indítod csak akkor nem tudod leformázni a HDD-t.

2011. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A lemez tudom hogy jó volt, máskor már használtam.

A bootbeállításokat nem találtam ezen a hülye BIOS-on, de azért csak megleltem :)

Azért köszönöm a segítséget.

2011. okt. 6. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!