Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnák én is ilyen...

Hogyan tudnák én is ilyen képet csinálni?

Figyelt kérdés
[link] ,hogy olyan csillagok legyen rajta szóval értitek ,photoshoppon kívül valami más?
2011. okt. 6. 20:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha 100%-on van egy réteg opacity (átlátszóság) értéke, akkor kitakarja az alatta lévő rétegeken lévő képinformációt. Ha leveszed az opacity értékét, akkor egyre jobban átlátszó lesz, így az alatta lévő réteg(ek) kirajzolódnak alatta.

Ez a kép talán határeset, ha csak a csillagok közötti fekete űr van kitörölve, és átlátszóra cserélve, akkor nem feltétlenül kell a réteget átlátszóvá tenni.

2011. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm:) sokat segítettek!,de azt a alacsony opacity nem tudom megcsinálni ,gimpem van .. ebben még tudtok segíteni h azt hol tudom megcsinálni gimpben ha nem túl nagy kérés!:/
2011. okt. 7. 15:59
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

ezzel egyszerűbb:

AMS Photo Effects Studio (Portable)

*****


Kép:

[link]


Használata:

ams-photo-effects használata


[link]


[link]


[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ez nekem nem jó.:/ a gimppel esetleg?!
2011. okt. 7. 19:58
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Opacity, opacitás vagy átlátszóság feliratot kell keresni, és egy csúszkát hozzá a rétegek palettán (ahogy a képen).

2011. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkorminden megvan .:) Köszönöm nagyon! de a képet még nem sikerült megcsinálnom ,nem tudom miért vagyok ilyen béna. az átlátszósat is megtaláltam, köszönöm.:)
2011. okt. 7. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!