Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Be lehet-e állítani a uTorrent...

Be lehet-e állítani a uTorrent programmal azt hogy mikor töltse az adott fájt például beállítani hogy 4 óra múlva aktivilizálodjon a letöltés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
magát a klienst nem, de feladatütemezőben be tudod állítani melyik program mikor induljon el automatikusan
2011. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
A kliensben is lehet, bármit, hogy mit mikor csináljon. Preferences / Scheduler.
2011. okt. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
mondjad a hülyeségeidet,de ne egy olyannak aki 5 éve használja a klienst,hidd el hogy nem tudod beállítani programon belül hogy 4 óra múlva kapcsolódjon be.
2011. okt. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt be lehet állítani, hogy mikor töltsön, mikor ne töltsön a program. De letöltésenként külön nincs rá lehetőség.
2011. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben nem is az szerepel, hogy a klienst akarja elindítani 4 óra múlva, hanem az, hogy a letöltést, azt pedig meg lehet oldani a schedulerrel.
2011. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bővebben? hol van ez? én nem találom..
2011. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Ütemező?

Hát a Beállításoknál. Az Ütemező menüpont alatt......:)

2011. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"schedulerrel" Ez! így nem hallottam még de az nem ér semmit sem sztem mivel csak durvább célokra jó.
2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen durvább dolgokra? Konkrétan beállíthatod benne, hogy 8-ig mondjuk csak seedeljen, és 8 után elindítsa a letöltéseket.
2011. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!