Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Autodesk Maya 3D, hogyan kezdjek?

Autodesk Maya 3D, hogyan kezdjek?

Figyelt kérdés
A napokban beszereztem a Maya nevű 3D-s modellező programot, és nem tudom hogyan kezdjek bele. Tudnátok linkelni jó kis videókat, vagy akár youtube csatornákat, ahonnan az alapoktól kezdve mutatja hogy mit hogyan kell csinálni?
2011. okt. 9. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elcsattognál egy könyvesboltba és vennél egy Maya 3D könyvet? A múltkor láttam is a Dunaplázában.
2011. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként ha meg a youtube-on rákeresel, hogy "Maya 3D tutorial" akkor rengeteg találat van. Pl Maya Beginner Basic.

http://www.youtube.com/watch?v=RoAjQDDKCmk&feature=fvsr

Gondolom a következő problémád az lesz, hogy ez angolul van...

2011. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az nemgond hogy angol, angolul tanulok már lassan 6 éve szóval valahogy megoldom :D
2011. okt. 9. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha angolul tanulsz 6 éve akkor miért nem tudsz rákeresni a youtube-on?
2011. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindig azzal kezdem hogy rákeresek magamtól, de ha semmi értelmeset nem találok, akkor kérdezek meg másokat, hátha ők jobban tudják :)

Amúgy köszi a gyors választ ;)

2011. okt. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!