Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu linux frissítési...

Evele123 kérdése:

Ubuntu linux frissítési problémám van, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Amikor frissítem az ubuntut (10.04), leszedi és telepíti az összes programot. Újraindítás után a betöltő képernyő 2. sora után megáll, nem csinál semmit.
2011. okt. 9. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a betöltő képernyő 2. sora?
2011. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha hazaérek, megírom, mert most munkában vagyok. Egyébként csak azért érdekelt volna, mert nem tudtam sehogy sem flash lejátszót leszedni rá, frissítettem mindent és e fent leírt állapot lett az eredmény. Elsősorban netezésre használva a gépet, raktam fel rá az ubuntut, elég kezdő vagyok még benne. A fenti megállás után elölről újratelepítettem (windows mellé), most működik, csak nem akarom megint frissíteni.
2011. okt. 9. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Windows-on is lehet netezni, felesleges a linuxxal szarakodnod, ha nem értesz hozzá.
2011. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Példa: a Windows (szerintem trapára van menve a vírusoktól, pedig van telepítve nod32) Mozillája kb. 10 másodperc alatt hozza be a facebook oldalamat, a linux 2.

A legtöbb oldalt gyorsabban hozza be a linux Mozillája, mint a windows teszi. Letöltésnél linux a max. sebességet tudja, windows nagyjából a felét. Biztos, hogy újra kellene telepíteni a windows-t is, meg egy csomó vírust beenged a nod is. Linuxra meg nemírnak vírust. A vége már lehet, hogy offolás volt, bocsi...

2011. okt. 9. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!