Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 alatt nem lehet...

Windows 7 alatt nem lehet pindrive particiót zsugorítani?

Figyelt kérdés
A Windows 7 saját partició kezelője nem engedi, miért?
2011. okt. 10. 08:50
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Egy pen drive -on nem lehet olyan sok adat, hogy ne lehessen lementeni a vinyóra átmenetileg.

Ne zsugorítsd, hanem töröld le a partíciót és hozz létre egy tetszőleges méretűt, formázd meg, majd másold vissza a fájlokat.

2011. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál! A pendrivon nincsen adat. Csak szeretnék két particiót rá, és ehhez az eredetit zsugorítani kéne előbb. Légyszi ne irogass, ha nem a kérdésre válaszolsz, ez nem fórum.
2011. okt. 10. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozá kérdezö akor mit szeretnél?

nem minden pendrive támogasa a particiókat

leginkább egyik se

de te nem adtál semmi adatot pendriveodról

tölölni tudsz particiót?

létretudsz hozni kisebb particiót mint a teljes mérete?

ha egyáltalán nem értesz a windows hoz

használj Linuxot

ot az Ubuntu!!!

(végre leirhatam :D)

ha meg linuxról,kérdezel átküldendk windowsra mert nem értesz hozá

csak hát te vagy lekezelö kérdezö

menj tanitani ha kioktatni szereted a válaszolókat

2011. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Linuxal (particiókezelöjdével) pedig ugy hazavághatod a pendrivod ahogy akarod

aztán majd nemtudod használni és ugy jó lesz?

(pendriveket nem merevlemezeknek tervezték)

2011. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkit kioktatni, azt te csinálod. Csak azt szeretném, ha a kérdésre válaszolna valaki ha tud, ha meg nem akor ne irogasson. Baromira utálom, hogy itt a gyakorikérdéseken 10 kérdésből kilencre rögtön van egy beírás, ami nem is a kérdésre válaszol, pedig jól tettem fel a kérdést. Azt nem tudtam, hogy a pendrive-ok, vagy bármilyen más adattároló eszköznek támogatni kell azt, hogy lehessen particionálni. Ez nekem új. Mindenesetre particionálni lehet, szóval akkor azt állítod hogy a srinkelést lehet hogy nem támogatja a pendrive? Szerintem ilyen nincsen, de mindegy. Egyébként Kingston DT160, azaz 16 GB pendrive-ról van szó. És Windows-ra vonatkozott a kérdés, szóval ha valaki nem tudja a választ, akkor ne küldjön át Linux-ra.
2011. okt. 10. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:
De Linux az olyan jó @.@
2011. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én edig egy pendrivet nemtudtam particiónálni windowsal de ha neked sikerül,gratula

amugy shrink elést még némely merevlemez se támogasa formazás particónálas fájl tábla függö (legalábis windows nem,engedi)

2011. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Ezer bocsánat kedves kérdező, hogy használható alternatív megoldást mertem ajánlani. :)


Kínlódj vele akkor úgy, ahogy arasz..

2011. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
P.O.C.-nak igaza van. Ha egy pendive egy partícióból áll, akkor nem úgy kell kettőt csinálni, hogy a meglévőt zsugorítod, hanem az az egyszerűbb amit ajánlanak. Partíció törlése és kettő létrehozása, már ha a WIN engedi illetve a pendrive, mert pendrive-n több partíció nemigen megy...
2011. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!