Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office 2010 így használható?

Office 2010 így használható?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy az Office programcsomag legálisan telepíthető egy másik, csak az elsődleges felhasználó által használt hordozható számítógépre. Van egy laptopom, ezen megvan legálisan az Office 2010 Professional, de a doboz már sajnos elkeveredett. Valahogy ki lehet nyerni belőle a kódot, és felrakni az otthoni gépemre is?
2011. okt. 31. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Súgó

Microsoft Office Word névjegye


Lent megtalálod a termékazonosítódat.

2011. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

és ez így biztosan legális, ugye?

2011. okt. 31. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre csak egy helyen használod, akkor igen. De valószínűleg nem fog megjelenni a nagy fekete autó a házad előtt, ha fut a laptopodon és véletlenül elindítod az asztali gépeden is.
2011. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mégsem jó :S megnéztem a termékazonosítót, beírtam az otthoni gépen, de kiírta, hogy a termékkulcsban nem lehet 0 (nulla), dedig nekem van. Ilyenkor mi a teendő?
2011. okt. 31. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hibáztam, az általam megadott módszer a termék azonosítót mutatja meg. A termék kulcs nem nézhető meg ilyen egyszerűen, de vannak rá programok.


Itt találsz 13 ingyenes programot, használd bármelyiket:


[link]

2011. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ingyenes, magyar nyelvű és mindent megmutat (a TITKOK-at is!)

[link]

így:

[link]

2011. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!