Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot, de...

Letöltöttem egy játékot, de most mihez kezdjek vele? (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Innen: *****

letöltöttem a játék mind a 7 részét, ugye rar-ban. De fogalmam sincs, innen hogyan tovább, mit és hol kellene csinálnom, hogy működjön a gépen. Nagyon kezdő vagyok az ilyesmiben, ez az első ilyenféle letöltésem, szóval örülnék némi normális, követhető válasznak.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 10. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Winrar nevű program kell először is. HA telepíted, akkor a jobb egérgombos helyi menübe költözik pár funkciója. Megnyitod a rarokat tartalmazó mappát, és az egyikre jobb egérgombbal kattintasz, majd a kibontást/kicsomagolást választod (ha angol akkor extract here). A program az összes darab tartalmát ki fogja bontani és összeállítani azzá a fájllá vagy mappává ami eredetileg volt, játék esetében egy iso formátumú fájlt kell kapni.


Az iso-t a daemon tools program képes kezelni. Telepíted a programot, majd elindítod. A tálcán fog megjelenni, és ott kell betallózni (mount) az iso fájlt. Ha ez kész, a sajátgépen belül megjelenik majd egy új meghajtó, ami úgy fog viselkedni mintha az igazi lemezt helyezted volna az igazi meghajtóba. Innentől már ugyanazt csinálod, megkeresed a setup.exe-t és elindítod a telepítést. Ha kész, a letöltött játékot crackelni kell, a virtuális meghajtóban kell lennie egy crack mappának. Az itt található fájl(oka)t át kell másolni abba a mappába, ahová telepítetted a játékot. Beillesztéskor rákérdez a rendszer hogy felülírod-e az ott lévő fájlokat, igent nyomsz és kész is (az a jó mappa beillesztéskor, ahol felugrik a felülírás-kérés).

2011. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen Ráadásul még a mappa keresgélésével sem foglalkoznod, mert a játék telepítésénél kiválasztod, hogy csináljon parancsikont az asztalra akkor azon egy jobb klikket nyomsz és a tulajdonságoknál rákattintasz arra, hogy cél keresése és rögtön a jó mappába ugrik.

Ott már csak be kell másolni a crack mappa tartalmát és a többit ugyanúgy ahogy az előző leírta.

2011. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!