Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom, h trójai vírusom...

Hejj kérdése:

Honnan tudom, h trójai vírusom van?

Figyelt kérdés
miből tudom meg, h az van a gépemen? milyen kártékony hatásai vannak, miket csinál? mire kell odafigyelnem, és mit kell tennem, h leszedjem a gépről? - xp, avast antivirus, avanced systemCare4
2011. okt. 11. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
ha kezd furcsákat csinálni a géped,akkor az már a vírus műve,lepucolni meg nem vírusirtókkal szokták a profik,hanem újratelepítik a gépüket
2011. okt. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A trójai vírusnak is több százezer változata van, akár belassulhat tőle a géped, megakadályozhatja az internet hozzáférést stb.. Ha furcsát észlelsz nyisd meg a avg-ed és csinálj egy scant..
2011. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy általánosságban egyre lassabb lesz a géped Egy jó tűzfal beépített vírusírtóval viszont segít pláne ha azt nem kevered más progikkal, mert a zöme ember azzal cseszi el a védelmet, hogy feltesz még vagy 4-5 másik vírus írtót is.
2011. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megnyitottam egy oldalt google-n( a google nem a barátod!) és a képernyő jobb alsó sarkában kijött egy vörös üzenet, valami troyan szöveggel, nem tudtam elolvasni...azért gondolom h az van...csináltam két vizsgálatot két külön progival de semmit sem talált...........................amúgy ha esetleg a gépem adatait másik ember elszedi a trójai miatt és a gépem zombi lesz azt honnan tudom meg?
2011. okt. 12. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs semmi gond csak jelezte, hogy az oldal nem kívánatos.
2011. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor tudod meg, ha a géped egy botnet részévé vált, hogy belassul az interneted vagy, pedig túl van hajtva a processzorod, persze ezeket a tüneteket ezer más probléma is okozhatja, egyébként ezt férgek csinálják..
2011. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi válaszokat, megnyugodtam. egyébként milyen gyakori egy trójai?
2011. okt. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!