Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak a Skype-al? "A...

Mit csináljak a Skype-al? "A Skype nem tud kapcsolatot létesíteni. " Már 2 napja ez van, és többször is újratelepítettem. Help!

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Linux alatt van netem és a Skype is működött jól. De most hirtelen azt írja, hogy "a skype nem tudott kapcsolatot létesíteni" pedig továbbra is van netem. Linux Mint 15-öm van. Mit kéne beállítani? Valami portot? Csak incoming port-ot enged beállítani illetve most Automatic Proxy Detection van.
2014. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 lilienbirsalma válasza:

Szia! Nálam is ugyanez volt a probléma miután a linuxot újratettem. A megoldás az, hogy a skype oldaláról letöltöd a legújabb verziót és azt telepíted fel. Fel fogja ajánlani, hogy egy régebbi verziót telepíts inkább mert az biztosabb ami elérhető a tárolóban de ezt mellőzd és telepítsd az újat. Nekem így sikerült és működik :)


Üdv,

Anett

2014. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Eszti28 válasza:

Szia(sztok)

Nekem ugyanez a problémám és nekem a legújabb volt feltelepítve, de így sem sikerült bejelentkeznem. Az lenne kérdésem, hogy a ruter típusát hol lehet megnézni? A tűzfalam az nem blokkalja a skypem, de mégis van valami ami miatt nem működik.

2015. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nekem van Skype-os mapa
2015. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
a windows tüzfalba
2015. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!