Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan msn-es program,...

Van olyan msn-es program, kiegészítő, ami kijelzi ha valaki rejtve van fent, vagy letiltott?

Figyelt kérdés

régebben az aMSN(0.98.4 asszem, a legújabb) ilyen volt, letöltöttem, kipróbáltam 2 címemmel, de nem működött.

script, vagy különálló program van ilyen?

köszönöm!


2011. okt. 17. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
régen volt egy oldal ahol meg lehetett nézni hogy melyik ismerős törölt vagy tiltott le, meg ha jól emlékszem azt is mutatta aki rejtve volt fennt. De ez az oldal már fél éve megszűnt mert akkor néztem de lehet már régebben is.
2011. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem:/ hát köszi azért:D
2011. okt. 17. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Az aMSN-ben is már nagyon-nagyon régen nem működik, ezért bele sem teszik. Ma már ezt nem lehet megmondani. Amelyik weboldal azt állítja, hogy meg tudja mondani, az csaló, csak az email-címed akarják megszerezni, hogy eladják, küldhessenek spam-et. Vagy még a jelszót is ellopják, ha megadod.
2011. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!