Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ingyenesen...

Hogyan lehet ingyenesen játszani a MINECRAFT nevü játékkal?

Figyelt kérdés
Ezt a játékot internetröl lehet csak letölteni 15 euroért, amit sokallok. Ezért kérdezem hogy valaki ismer-e valami trükkös megoldást, hogy játszhassak a single esetleg a multiplayerrel.
2011. okt. 17. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

15 euróért megvan az összes frissítés + saját skint csinálhatsz ráadásul ha kész a non-beta akkor az is megvan.


Google-> cracked minecraft download.

2011. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Neee.

Á.

2011. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen megvenném, de most minden pénz számít, mert gyüjtök valamire...

De tudtommal nem lehet crackelni, mert belépéskor a felhasználót ellenörzi, és tudja hogy adott felhasználó megvette-e...

2011. okt. 17. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen ellenőrzi. És? Ha leszedted crackelve akkor fel tudsz menni tört szeróra de eredetire nem. Az hogy ellenőrzi csak annyit tesz hogy kiírja a bal felső sarokban hogy bla bla nem eredeti.
2011. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem nem annyit tesz... hiába töltöm le crackelve, nem attól függ. Ugyanis amikor belépek a felhasználómmal, akkor írja ki hogy nem vagyok prémium tag. Egyébként ezt azért mondod mert próbáltad, vagy csak gondolod? Mert ha próbáltad akkor küldhetnél egy linket a crackelt verzióról. Csak mert én nem találtam. Kössz.
2011. okt. 19. 14:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért mondom mert én is crackelve toltam és nekem is csak annyit írt ki hogy nem eredeti. Az már más kérdés hogy szar crackeltet szedtél le. Keresgélj google-n én az első oldalon találtam megfelelőt a fent említett kulcsszavakkal.
2011. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tegnap egy youtube video alatt találtam egy müködö linket, letöltöttem és megy. Ez egy 1.2.01 es verzió. Hallottam a videóban hogy fel lehet tenni valami uptade-t, ami 1.2.02-öt csinál belöle. Azt még le tudnád írni hogy hogyan kell? Köszi.
2011. okt. 20. 06:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Örülök hogy sikerült de már bőven 1.8-as verzinél tartunk...
2011. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*****

szedd le kibontod lezs egy ms-dos kötegfájl elindítod ha nincs bent a net mag login és play offline a single simán fut!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, már megvan :) De azért ment a plusz pont :)
2011. nov. 5. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!