Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sims3-nak megjelent az...

A Sims3-nak megjelent az összes kiegészítője? :O

Figyelt kérdés
Nekem az indítópanelen egy csomó kiegészítő ott van alul(nekem egyik sincs meg). Eszerint több már nem lesz?
2011. okt. 19. 16:25
 1/5 anonim válasza:
most jelent meg a legújabb kiegészítő a Pets. azaz európában csak 21-én fog, amerikában már 18-án megjelent. amúgy az indítópanelnél alul azokat jelzi amik fennvannak a gépeden. hogy lesz-e ezenkívül még újabb kiegészítő vagy esetleg már a sims4 azt még nem tudni :)
2011. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azokat jelzi,mivel mint már mondtam,egyik sincs fent. Csak halványan van,az alapjáték van csak kiemelve.
2011. okt. 19. 17:17
 3/5 anonim válasza:
azt nem írtad hogy halványan. nekem fent van az összes kiegészítő és nekem az indítónál jelzi kis ikonon lent mindet ami telepítve van(nem halványan), bár a pets még nincs fent de azt nem is jelzi még halványan sem.
2011. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hm.Értem.

De szerintem még nem is kell, hogy jelezze a Pets-et mivel még nálunk nem jelent meg[legalábbis szerintem ezért]

2011. okt. 19. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző! Frissítsd a Sims-et és kiadja!
2011. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!