Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FONTOS! Mi a fene lehet a...

FONTOS! Mi a fene lehet a program neve, vagy mi a megoldás a kérdésemre? -->

Figyelt kérdés

Egy olyan közép/felső kategóriás laptopom van, amibe egy core i7 es 2nd generációs proci (fontos a kérdéshez, hogy ugye ezek mellett megtalálható egy integrált hd3000 es mag!!) és egy Nvidia GT550 es vga!

Ugye van egy olyan program, ami terheléstől függően választja ki , hogy melyik vga legyen éppen használatban (kevés terhelés HD grafcard, magasnál (pl:game) az Nvidia "indul be")

Na most a probléma az ,hogy újraraktam a gépet, és a gyári driveres cd ről mindent felraktam, a két vga driver közül viszont csak az egyiket, a HD3000 esét, mivel a Nvidiához tudom , hogy a lemezen már túl régi driver van, így ahoz külön szedtem egy frisset a netről.


opReinstal előtt volt egy külön programom vagy legalábbis az óra mellett egy ikon ami jelezte hogy éppen használatba van e az Nvidia, de ha rákattintottam akkor szabályozni is tudtam, hogy melyik programot mivel futtassam!


Most jön a kérdés. Na most ez a program nincs! Szeretném megtudni, hogy mi ez a program, mi a neve, honnan töltsem le?

Biztos hogy az alap driver cd-n már nincs ilyen program külön megnéztem (Sőtt hogy biztosra menjek még a cd-n található nvidia drivertis feltelepítettem, hátha integrálva van bele a kis program! De nem..)


2011. okt. 20. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintme telepítsd csak az Nvidia driverét, és akkor tudod használni azt könnyebb munkákra is.


pasz, hogy mi a program neve... De az is lehet, hogy windowsban volt alapból mint minialkalmazás.

2011. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!