Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vistán az élményindex 3,6, de...

Vistán az élményindex 3,6, de én sokkal jobbat akarok, és képes is rá a gép, de nem vágom mit tegyek fel még. Home Basic-os, és az ablakok közötti váltást sem csinálja meg 3D-sen! A videokártyából kéne kihozni a maxot, dehogy?

Figyelt kérdés
Leírtam mindent!
2009. máj. 3. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Home Basicben nincs is Aero felület ott kezdődik a dolog...

Mellesleg miből gondolod, hogy többre képes a géped?

2009. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert már használtam rajta a vistát,méga GTA IV is fut rajta akadozás nélkül,és már tom hogy nincs benne aero,de valahogy csak lehet telepiteni rá,én egyhelyen letöltöttem de az .jar kiterjesztésű és nem ismeri fel témafájlként,de sztem ratyi a Vista,az Xp milliószor jobb!
2009. máj. 4. 06:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmm talán nem idevág, de szerintem rakd fel a Win7-et, sokkal gyorsabb, mint a Vista vagy az XP,lehet az élményindexen is jobban teljesít majd. (Pl itt vagyok én: négy éves laptoppal, 384MB RAM-mal, integrált videókarival és 2,5ös indexem van. Pedig a procim sem egy erőgép) Tényleg gyorsabb, mint az XP (én sem értem) egyedül a boot idő talán ami kicsit tovább tart, de maga a működés sokkal simább. Ja, és az Aero fullosan megy rajta, mint az álom.

Lényeg a lényeg, ha teheted, próbáld ki :)

2010. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úristen most veszem észre, milyen régi kérdés ez. Bocsi a necropostért, már biztos nem aktuális :)
2010. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!