Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lecseréljem az XP-t 7-re?

Lecseréljem az XP-t 7-re?

Figyelt kérdés

Gépem adatai:Samsung NP-RV508-A01HU

Intel Celeron DualCore T3500 2,1Ghz

2GB RAM


Azt hallottam, hogy sokkal jobb mint az xp.

augusztusban vettem a gépet, elvittük szervizbe és XP-t tettek rá.

Melyik Windows 7-et tegyem fel?

És hány biteset?


2011. okt. 22. 18:13
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Ha van eredeti rendszered, akkor igen. Egyébként nem, mivel a Samsung notikba beleraknak valami sz*rt, ami megnehezíti a loader -ek használatát. A sok felhasználó csak vinyócsere árán tudta csak felrakni. Bár még mindig olcsóbb egy vinyó a notiba, mint a legolcsóbb Windows 7 OEM.
2011. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gépen nem lesz sokkal jobb. Ha elégedett vagy az XP-vel, ne cseréld le.
2011. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem eredeti Win7em van. A barátomnak ugyailyen notija van és neki ODIN loaderrel működik.

320GBos a vinyóm, hány részre osszam? És hány Gb kell a 7nek?

2011. okt. 22. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyedbe hagynám az xp-t.Ilyesmi gépen nekem nem jött be a 7-es túlzottan..
2011. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rendszergazda egyetlen elfogadható, helyes válasza-


Egy jól beállított W7 sokkal gyorsabb és stabilabb egy öreg rozoga laptopon, mint az XP. Ne állj be a trottyosok közé, akik fosnak az újtól. (Megjegyzem, XP-re már nincsen support) Nekem 10 éves Asus laptopon ketyeg, XPSP3-t rúgtam le róla. A melyiket kérdésre egyértelmű a válasz, mert az x64 ezen a procin 1 valószínűséggel nem fog menni, (bár vannak néha csodák, meg Télapó is létezik a Krampusszal) tehát W7-32bit Ultimate. Ezerszer jobb az XP-nél. Windows 2003 Server kernel dolgozik benne, stabil, gyors, kicsi, szemben az ezerszer foltozott, gigantikus monstrummá hízott, lomha, instabil XP-vel. Nekem eddig zokszó nélkül ment fel mindenhova, soha nem kellett különösebben variálni vele. (Igaz, laptopból nem vennék Samsungot. Ők gyártsanak csak telefont, azt jól megtanulták.)


W7Ultimate SP-vel együtt, RemoveWAT, vagy 7Loader, és hajrá.

2011. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!