Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lecseréljem? Mennyire jó...

Lecseréljem? Mennyire jó konfig ez? Esetleg mit cseréljek?

Figyelt kérdés

Alaplap: Gigabyte GA-965P-S3

CPU: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400 @2.13Hz 2.13 GHz

2GB RAM

Videokártya: MSI NX8800 GTS(NVIDIA GeForce 8800 GTS) 640M


2010. ápr. 29. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy amolyan igazi közepes gép. Cserélni nem kell benne semmit. De ez egyben azt is jelenti, hogy mindent lehetne jobbra cserélni. RAM-ból belefér a 4, VGA is 2 sorozattal ezelőtti, illetve a CPU-t is simán lehetne cserélni 7400+-ra (vagy akár 4 magosra).


Viszont én nem cserélnék ebben semmit. Elég korrekt gépnek tűnik. (Mondjuk a RAM bővítés olcsón megúszod, ha van szabad slot.)

2010. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem jó gép még 1gb ram kéne lehet, de amúgy semmi baj vele én most fogok venni gépet de az nincs ilyen, az előzőnek meg üzenem hogy a 4 magos proci a milliomosoknak való mer qva drága
2010. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Nem tudtam, hogy mikor és mire kellene cserélni, de akkor marad még :) Illetve ram az akkor megy még bele.

2010. ápr. 29. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!