Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a Windows 2000-nek?

Mi a baja a Windows 2000-nek?

Figyelt kérdés

Az van vele, hogy felrakja magára a windows-t és Bejönnek az olyanok mint pl.: Adja meg a számítógép nevét. Itt Minden rendben, de aztán egyszercsak kezdi előről a telepítést. Nem onann, hogy hova telepítse a Windows-t hanem mint pl.:Adja meg a számítógép nevét.



Eredet Dobozos windows. Úgy került hozám, hogy_:

2001-ben unoka testvérem vett egyett, de aztán nem használta mert mennie kellet dolgozni Svájcba. Amikor visszajött 2006 már nem is emlékezett a Windows-ra emlékezni. Most meg náluk pakoltunk és egy eredeti dobozos kivülről poros, belülről még újszagú leírásos windows 2000-eret. Neki nem kellet én meg haza vittem...


2011. okt. 23. 07:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a sok "helyesírási" hibáért!
2011. okt. 23. 07:07
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Milyen ez Pro vagy Server? Én első körben beleintegrálnám az SP4 -et és a Rollup 1 -et nLite -al és úgy próbálkoznék.


Innen tudod leszedni őket:

[link]

[link]

2011. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pro
2011. okt. 23. 20:55
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Mindegy, végül is a lényegen nem változtat. Integráld bele a javítócsomagokat!
2011. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha fel raknom sem sikerült akkor, hogyan?
2011. okt. 23. 21:09
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Pont ezért kell integrálnod! Gyakorlatilag az nLite -al olyan telepítő lemezt készíthetsz a meglévő telepítőfájlokból, amibe a javítócsomagok már benne vannak. Persze művelethez kell CD író és üres CD lemez is. Ezt bármilyen működő operációs rendszer alól elvégezheted.
2011. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja értem köszönöm!
2011. okt. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!