Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp4ever mi a véleménye...

Windows xp4ever mi a véleményetek erről az oprendszerről?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Drága, ezért inkább linuxot használok.
2011. okt. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nagy rakás szar mákos tésztával,én jobbat csinálok,

de most koma nem tecik

2011. okt. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Rühellem az ilyen buherált sz*rságokat. Rengeteg instabilitási problémát okoznak. Oké, hogy felrakom és fent van minden driver meg program, de én inkább telepítek egy tiszta XP-t, meg külön a legfrissebb drivereket-programokat, mint így egyben. Több ilyet használtam az elmúlt 5-6 évben, egyik se volt túl tartós.
2011. okt. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig utáltam a mások által megbuherált oprendszereket. Többségük amúgysem nagy szám, csak rádob vmi felesleges skint, integrál bele csomó felesleges programot meg drivert, legjobb a gyári oprendszer+saját programok kombó.
2011. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, kedves Norbi5467 a privátba küldött üzenetedért. Megmutatta "hozzáértésedet", "értelmi képességedet", "tudásodat". Én meg csak 15 éve foglalkozom informatikával elég magas szinten. Valószinűleg (inkább biztosan) több Windowst láttam, mint ameddig el tudsz számolni segítség nélkül.
2012. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szar mert nincs rajta hang meg nem lehet rendesen videót nézni
2015. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!